▾ Zwiń ▾

OSÓB
AKTUALNIE
NA BASENIE

WYKAZ WOLNYCH TORÓW

Dzień tygodniaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedzielaDzień tygodnia
GodzinaIlość wolnych torówBasen rekreacyjnyIlość wolnych torówBasen rekreacyjnyIlość wolnych torówBasen rekreacyjnyIlość wolnych torówBasen rekreacyjnyIlość wolnych torówBasen rekreacyjnyIlość wolnych torówBasen rekreacyjnyIlość wolnych torówBasen rekreacyjnyGodzina
7:00 - 8:0066666337:00 - 8:00
8:00 - 9:0023232Z338:00 - 9:00
9:00 - 10:0023Z2Z32Z339:00 - 10:00
10:00 - 11:0013Z2Z5Z2Z3310:00 - 11:00
11:00 - 12:0013Z2Z5Z2Z3311:00 - 12:00
12:00 - 13:0013Z45Z2Z3312:00 - 13:00
13:00 - 14:0013Z45Z2Z3313:00 - 14:00
14:00 - 15:0066664Z3314:00 - 15:00
15:00 - 16:0066664Z3315:00 - 16:00
16:00 - 16:30462663316:00 - 16:30
16:30 - 17:00442443316:30 - 17:00
17:00 - 17:30442443317:00 - 17:30
17:30 - 18:00242243317:30 - 18:00
18:00 - 18:30242243318:00 - 18:30
18:30 - 19:00442643318:30 - 19:00
19:00 - 19:30442643319:00 - 19:30
19:30 - 20:00646443319:30 - 20:00
20:00 - 21:00646463320:00 - 21:00

GRAFIK ZAJĘĆ PROWADZONYCH NA BASENIE

Dzień tygodniaGodzinyZajęciaProwadzący
Poniedziałek08:00 - 14:00Szkoły Podstawowe
16:15 - 19:15Nauki pływaniaA. Warno
17:30 - 18:15Nauki pływaniaA. Kuk
Wtorek08:00 - 14:00Szkoły Podstawowe
16:45 - 19:45Nauki pływaniaM. Łyczakowski
19:45 - 20:45Aqua AerobikP. Uroda
Środa08:00 - 14:00Szkoły Podstawowe
16:00 - 19:00Nauki pływaniaK. Łosewicz
16:15 - 19:15Nauki pływaniaA. Warno
Czwartek08:00 - 14:00Szkoły Podstawowe
16:45 - 19:45Nauki pływaniaM. Łyczakowski
17:30 - 18:15Nauki pływaniaA. Kuk
19:45 - 20:45Aqua AerobikP. Uroda
Piątek08:00 - 14:00Szkoły Podstawowe
16:45 - 19:45Nauki pływaniaK. Łosewicz
14:00 - 15:30Uniwersytet Trzeciego Wieku

INSTRUKTORZY

GRAFIK ZAJĘĆ PROWADZONYCH NA SALI TRENINGOWEJ

Dzień tygodniaGodzinyZajęciaProwadzący
Poniedziałek16:15 - 17:30JudoR. Tucholski
17:30 - 19:00JudoP. Dudek
19:30 - 20:35FitnessP. Uroda
Wtorek16:30 - 18:00JudoR. Tucholski
19:15 - 20:45JujutsuM. Mathea
Środa16:15 - 17:30JudoR. Tucholski
17:30 - 19:00JudoP. Dudek
19:15 - 20:45FitnessP. Uroda
Czwartek16:30 - 18:00JudoR. Tucholski
18:30 - 19:30FitnessP. Uroda
19:45 - 20:45JujutsuM. Mathea
Piątek16:15 - 17:30JudoR. Tucholski
18:00 - 19:30JudoP. Dudek

GRAFIK TRENINGÓW PIŁKI NOŻNEJ

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Poniedziałek16:00 - 18:00stadionŁ. Wolak
18:00 - 20:00SP3S. Łukaszewicz
Wtorek16:00 - 18:00stadion, boisko boczneK. Graczyk
16:00 - 17:30SP5R. Jakimczuk
16:30 - 18:00SP6R. Mieczaniec
18:00 - 20:00SP3S. Łukaszewicz
Środa16:00 - 18:00stadionŁ. Wolak
16:00 - 18:00stadion, boisko boczneK. Graczyk
16:00 - 18:00hala tenisowaP. Matelski
19:00 - 20:30SP3S. Łukaszewicz
Czwartek15:30 - 16:30SP3S. Łukaszewicz
16:00 - 18:00stadionŁ. Wolak
17:00 - 18:30SP5R. Jakimczuk
Piątek16:00 - 17:30SP6R. Mieczaniec
16:00 - 18:00hala tenisowaP. Matelski

GRAFIK TRENINGÓW PIŁKI SIATKOWEJ

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Środa16:30 - 18:00LOD. Sobczak
Piątek16:00 - 17:30LOD. Sobczak

GRAFIK TRENINGÓW BOKSERSKICH

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Poniedziałek17:30 - 19:00hala tenisowaN. Winiczeńko, A. Kulewicz
Wtorek17:30 - 19:00hala tenisowaN. Winiczeńko, A. Kulewicz
Czwartek17:30 - 19:00hala tenisowaN. Winiczeńko, A. Kulewicz
Piątek18:00 - 19:00hala tenisowaN. Winiczeńko, A. Kulewicz

GRAFIK TRENINGÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Poniedziałek16:00 - 17:30hala tenisowaF. Gajowniczek, M. Ingielewicz
Wtorek16:00 - 17:30hala tenisowaF. Gajowniczek, M. Ingielewicz
Czwartek16:00 - 17:30hala tenisowaF. Gajowniczek, M. Ingielewicz